تماس بگیرید

 

سنگ لاشه , یکی از سنگ های پر مصرف در محطه سازی و حتی نمای ساختمان، سنگ لاشه یا همان سنگ ورقه ای هست. در ادامه این مطلب، شما را با کاربرد سنگ لاشه ورقه ای و مالون در محوطه سازی و نمای ساختمان آشنا میکنیم. 

تعریف و مغهوم سنگ لاشه یا همان سنگ ورقه ای

در چه صورت سنگ لاشه تولید می شود؟ کاربرد سنگ لاشه چیست؟

 

درباره سنگهای لاشه : عموم سنگهای ساختمانی که به صورت مالون سنگ تراشیده و چکش خورده یا اشکال غیر منظم برای پی ساختمان دیوار و پایه بکار می روند در ردیف سنگهای لاشه قرار دارند به عبارت دیگر معادن سنگی که سنگ قواره و کنار نمی دهند بصورت لاشه و یا مالون استفاده و بهره‌برداری قرار می گیرند.

 

سنگ قهوه ای دماوند

 

تقریبا می توان گفت سنگ قهوه ای دماوند جزء بهترین انواع سنگهای ورقه ای در ایران است که استفاده از آن در مناطق تهران ،دماوند ودر کل محدوده معادن دماوند دارای قدمت طولانی است. همانطور که میدانید در میان انواع سنگهای ورقه ای قهوه ای سنگ دماوند جزء با کیفت ترین سنگهای ورقه ای در ایران است. کیفیت این سنگ را از جنبه های مختلف می توان بررسی نمود.سنگ قهوه ای دماوند با توجه به این که اصولا به صورت متری فروخته می شود کارگران معدن تا حد امکان سنگ را نازک نموده و این مساله استفاده از آن در نما را راحت تر نموده همچنین در حمل و نقل کرایه کمتری به سنگ تحمیل خواهد شد این سنگ در مقابل عوامل سرما یخبندان بسیار مقاوم است.

 

  • اجرای سنگ لاشه 

 

  • اجرای سنگ لاشه سنگ ورقه ای دیوار فرزی و منظم برای دیوار استفاده شده است 

 

  • نمونه کار های بیشتر به وب سایت رسمی ما تماشا کنید
  • www.sangemalon.ir